Zamknij

  SKONTAKTUJ SIĘ

  Zostaw nam swoje dane kontaktowe - wrócimy z informacją w dogodnym dla Ciebie przedziale godzinowym!

  Wybierz godzinę kontaktu
  Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych zgodnie z treścią ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez Marina Developer Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej i numeru telefonu komórkowego skierowanej do mnie informacji handlowej.


  Zamknij
  Warszewo Przy Parku Warszewo Przy Parku Szczecin Więcej
  Apartamenty Warszewo Apartamenty Warszewo Szczecin Więcej
  Zamknij
  Międzywodzie Park Międzywodzie Park Międzywodzie Więcej

  III msc. w Żeglarskim Pucharze TrójmiastaThird place in Tri-City Sailing CupIII. Platz beim Dreistadt Segel Cup

    25 i 26 maja nasz klubowy jacht SUNBEAM 36.1 wziął udział w regatach Żeglarski Puchar Trójmiasta. Załoga wywalczyła 3 miejsce w klasie T3. W Żeglarskim Pucharze Trójmiasta, który odbył się na wodach Zatoki Gdańskiej i w trzech miastach gospodarzy, wzięło udział 112 żeglarskich załóg, w tym ekipa rezprezentujaca Marina’Club na pokładzie “Rosebud”, czyli naszego SUNBEAM’a 36.1.  Załoga: Marcin Raubo, sternik, armator i dystrybutor jachtów Sunbeam w Polsce, Łukasz Lesiński, żeglarz klasy olimpijskiej Finn oraz doświadczony na wodach Robert Stachowiak, wywalczyła 3 miejsce w klasie tyrystycznej T3. Gratulujemy! Zobacz jacht SUNBEAM 36.1 [nggallery id=11]

   

  On 25 and 26 May, our club yacht SUNBEAM 36.1 participated in the Tri-City Sailing Cup. The team won the 3rd place in T3 class.

  In the Tri-City Sailing Cup organised in the Gdańsk Bay and in three host cities 112 sailing teams took part, including the team that represented Marina’Club on the “Rosebud” deck, i.e. our SUNBEAM 36.1. The team: Marcin Raubo, skipper, ship-owner and distributor of Sunbeam yachts in Poland, Łukasz Lesiński, Finn Olympic class sailor and experienced Robert Stachowiak, won the 3touristic class. Congratulations!

  Have a look at SUNBEAM 36.1 yacht

  [nggallery id=11]

   

  Am 25. und 26. Mai nahm unsere SUNBEAM 36.1 Clubyacht an den Dreistadt Segel Cup Regatten teil. Unsere Crew errang den dritten Platz in der T3 Klasse.

  Beim Dreistadt Segel Cup, der in den Gewässern der Danziger Bucht und in drei Gastgeberstädten stattfand, nahmen 112 Seglercrews teil, darunter auch ein Team, das den Marina’Club an Bord der „Rosebud”, also auf unserem SUNBEAM 36.1 repräsentierte. Die Crew: Marcin Raubo, Skipper, Bootseigner und Sunbeam Vertragshändler in Polen, Łukasz Lesiński, Segler in der olympischen Finn Klasse und der auf den Gewässern erfahrene Robert Stachowiak, errangen den dritten Platz in der T3. Klasse. Wir gratulieren!

  SUNBEAM 36.1 Yacht ansehen

  [nggallery id=11]